Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

09 Orange Star marki Tauer Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 09 Orange Star został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są mandarynka i klementynka; nutami serca są trawa cytrynowa i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i wanilia.

Mandarynka Klementynka

Trawa cytrynowa Kwiat pomarańczy

Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 09 Orange Star by Tauer Perfumes.

09 Orange Star Recenzje Perfum

Początek jest mocno cytrusowy i na szczęście jest to cytrusowość owoców, a nie środków czyszczących. Później pojawia się odrobina ziół, a w bazie sporo ambry i wanilii - w tle cały czas cytrusy.

Kompletnie mnie ten zapach nie porwał - ładny owszem, ale na dłuższą metę to nic specjalnego. Trwałość taka sobie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 09 Orange Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 09 Orange Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 09 Orange Star marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 09 Orange Star marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tauer Perfumes 06 Incense Rose Tom Ford Neroli Portofino Serge Lutens Ambre Sultan Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Santa Maria Novella Frangipane Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Christian Dior Oud Ispahan Thierry Mugler Alien Tom Ford Sahara Noir Juniper Ridge Yuba River Backpacker’s Cologne Tauer Perfumes Sotto La Luna Gardenia Terry de Gunzburg Lumiere d'Epices By Kilian Forbidden Games Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Tauer Perfumes 14 Noontide Petals Acqua di Parma Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Arabian Oud Hayati Nasomatto Blamage Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Indult Manakara