Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 09 Orange Star Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

09 Orange Star marki Tauer Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 09 Orange Star został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są mandarynka i klementynka; nutami serca są trawa cytrynowa i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i wanilia.

Mandarynka Klementynka

Trawa cytrynowa Kwiat pomarańczy

Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 09 Orange Star by Tauer Perfumes.

09 Orange Star Recenzje Perfum

Początek jest mocno cytrusowy i na szczęście jest to cytrusowość owoców, a nie środków czyszczących. Później pojawia się odrobina ziół, a w bazie sporo ambry i wanilii - w tle cały czas cytrusy.

Kompletnie mnie ten zapach nie porwał - ładny owszem, ale na dłuższą metę to nic specjalnego. Trwałość taka sobie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 09 Orange Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 09 Orange Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 09 Orange Star marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 09 Orange Star marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Aubusson Perle d`Aubusson Oscar de la Renta Soft Amber Jeanne Arthes Luxure Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Ayala Moriel Hanami Serge Lutens Rose de Nuit Fragonard Murmure Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition