Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

07 Vetiver Dance Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

07 Vetiver Dance Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 2

07 Vetiver Dance Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 07 Vetiver Dance Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 07 Vetiver Dance Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 07 Vetiver Dance Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 07 Vetiver Dance Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

07 Vetiver Dance marki Tauer Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 07 Vetiver Dance został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są grejpfrut, czarny pieprz i szałwia muszkatołowa; nutami serca są róża bułgarska, konwalia i wetyweria; nutami bazy są ambra, cedr, fasolka tonka i labdanum.

Grejpfrut Czarny pieprz Szałwia muszkatołowa

Róża bułgarska Konwalia Wetyweria

Ambra Cedr Fasolka tonka Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 07 Vetiver Dance by Tauer Perfumes.

07 Vetiver Dance Recenzje Perfum

Morawagin
Morawagin

Fantastyczne złożenie wetiwery,szarej ambry i cedru.
Panie Tauer,jest Pan olfaktorycznym poetą.

JayKay
JayKay

Dzisiaj padło na globalny test Vetiver Dance. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze.
Cudowny to zapach, ma dwa oblicza a jedno piękniejsze od drugiego.
Lekko staroświecki wydźwięk w otwarciu ale w jakże doskonałym jakościowo stylu, jest soczyście przyprawowo, momentami wychwytuję nutki jakby kleju czy plastiku ale w bardzo przyjemnej odsłonie. Wetyweria, pudrowa róża, szałwia, skóra (?), słodkawe. W finiszu natomiast stają się bardziej suche i drzewne, pieprzne i cedrowe, w samej końcówce zaś wręcz kwaśno gorzkawe (powiedział bym, że oudowo-kadzidlane). Czuć bogactwo i naturalność składników. Bardzo męskie moim zdaniem, tajemnicze.
Projekcja dobra, wyczuwalne bez trudu ale nie męczące. Trwałość ok. 8h. Raczej na chłodniejsze dni. Całodobowe.
Po jednym teście nie odważę się na ostateczną ocenę ale 8,5-9/10 to najniższy wymiar kary ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 07 Vetiver Dance marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 07 Vetiver Dance marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Diesel Zero Plus Masculine Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Bond No 9 Bleecker Street Vivienne Westwood Let It Rock Ted Lapidus Altamir Chopard Chopard pour Homme David & Victoria Beckham Signature for Him Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Chevignon Forever Mine for Men Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Laura Mercier Minuit Enchante Azzaro Azzaro Duo Men