Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

06 Incense Rose Tauer Perfumes dla kobiet

06 Incense Rose Tauer Perfumes dla kobiet

dymny
06 Incense Rose Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 06 Incense Rose Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 06 Incense Rose Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 06 Incense Rose Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia

06 Incense Rose marki Tauer Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 06 Incense Rose został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są klementynka, bergamotka, kardamon i róża bułgarska; nutami serca są korzeń irysa i kastoreum; nutami bazy są labdanum, paczula, cedr teksański, wetyweria, kadzidło, Żywice i mirra.

Klementynka Bergamotka Kardamon Róża bułgarska

Korzeń irysa Kastoreum

Labdanum Paczula Cedr teksański Wetyweria Kadzidło Żywice Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 06 Incense Rose by Tauer Perfumes.

Mon Nom Est Rouge

06 Incense Rose Recenzje Perfum

Jadwisia
Jadwisia

Właściwie nazwa mówi wszystko, acz róża jest tu tłem, pojawia się i znika za kadzidlaną mgłą, w bazie ujawnia się w pełnej krasie, jest mroczna, zasuszona i przydymiona. Dla mnie to zapach femme fatale z lat 30., nonszalancko spowitej w czarny jedwabny szlafrok, leniwie sączącej cabernet, z absurdalnie długą cygaretką w dłoni :) Uwielbiam używać go wieczorem i zasypiać w jego towarzystwie, sprawdzać po obudzeniu jak się rozwinął. Jest to kompozycja niezrównana pod względem trwałości (u mnie bite 24 godziny), z niezłą projekcją, bardzo esencjonalna.

edit:

Dziś mnie Incense Rose niebywale zaskoczył. W upalny wieczór, na rozgrzanej skórze zabrzmiał niezwykle przyjemnie i świeżo. Skrapiając się dziś przed wyjściem bałam się, że ze względu na temperaturę będzie przyduszał i przytłaczał. A tu taka miła niespodzianka. Wcześniej pisałam: "róża jest tu tłem, pojawia się i znika za kadzidlaną mgłą, w bazie ujawnia się w pełnej krasie, jest mroczna, zasuszona i przydymiona". Dziś była obecna niemal od samego początku, delikatna, świeża, świetlista, pokazała totalnie przeciwstawne oblicze. Kadzidło, chłodne i podbite cytusami, wygładzone słodyczą żywic, splatało się z różą w czułym uścisku. Kontemplując Incense Rose w przyjemnym chłodzie średniowiecznej katedry, zamiast mojej zblazowanej femme fatale z cygaretką, na myśl przyszła mi kąpiel w murach starożytnej łaźni, w której zapach różanej esencji miesza się z aromatem palonych kadzideł. Przeżycie relaksujące, odświeżające, a jednocześnie poniekąd mistyczne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 06 Incense Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 06 Incense Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 06 Incense Rose marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 06 Incense Rose marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Black Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Ambre Sultan Frapin 1270 Diptyque Eau Duelle Givenchy Organza Indecence M. Micallef Gaiac Parfum d`Empire Wazamba Lubin Idole Parfum d`Empire Ambre Russe Serge Lutens Rousse Tom Ford Sahara Noir Lubin Idole Eau de Parfum Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Gucci Gucci pour Homme Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Fendi Fendi Theorema L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Estée Lauder Wood Mystique Omnia Profumi Ambra