Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

05 Incense Extreme Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

05 Incense Extreme Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

dymny
05 Incense Extreme Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 05 Incense Extreme Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 05 Incense Extreme Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 05 Incense Extreme Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

05 Incense Extreme marki Tauer Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 05 Incense Extreme został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są kolendra i petitgrain; nutami serca są kadzidło i korzeń irysa; nutami bazy są ambra, cedr i nuty drzewne.

Kolendra Petitgrain

Kadzidło Korzeń irysa

Ambra Cedr Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 05 Incense Extreme by Tauer Perfumes.

05 Incense Extreme Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Pomimo niszowości, dymności i mroczności chciałbym nimi pachnieć. To rodzaj olfaktorycznej ciemności, którą uwielbiam - to "ciemność umysłu", a nie ciemność zewnętrzna. W recenzji Patchouli Leaves wspomniałem, że pasują one do czarnego, skórzanego płaszcza. Z kolei, Incense Extreme, pasują do "czarnego charakteru", do mrocznego umysłu snującego strategiczne plany podboju świata (ależ mi dziś wyobraźnia dopisuje :D).
Incense Extreme, to woń zdecydowana i bezwzględna. Gdy ich używam, wszystko jest mi obojętne, stawiam na jedną kartę i liczę się z tym, że otoczenie będzie uciekało przede mną w popłochu. Można rzec, że to olfaktoryczny synonim zła i ciemności (Muahahahahah...).
Te perfumy, to namiastka zapachu chloru i siarki, malutka, ale jednak... Nadal marzę o "aromatach" chloru, czy dwutlenku siarki, zamkniętych we flakonach i wyzbytych parzących właściwości. Kocham zapach SO2, uwielbiam eksperymentować z tym związkiem chemicznym, jednak jest on bardzo drażniący. Tutaj mam odrobinę siarki, która przede wszystkim nie pali gardła - jest znakomicie! Wiem, wiem, jestem szaleńcem i gwarantuję, że to pierwsza i ostatnia recenzja z cyklu "wariackich", bo któż normalny chciałby pachnieć cuchnącymi związkami chloru, siarki, czy azotu? Jeśli już rozpocząłem olfaktoryczny ekshibicjonizm, to dodam, że kocham zapach kwasu azotowego, chlorowodoru, denaturatu, benzyny, miedzi, jodu, fenolu... i innych cudów, o których mało kto wie. Czemu nikt tego nie zamyka we flakonach?! :D Dobra, wiem dlaczego, nikt nie musi odpowiadać... ;D
W początkowych fazach, Incense Extreme pachną jak wyżej wymieniona, parząca mieszanka gazów i dymów. Im dalej w kompozycję, tym mniej „chemii” (tej naukowej!) i więcej popiołu i węgla. Tak, czuję też węgiel, ale ten do trybularza (z dodatkiem KNO3). Świeżo podpalony, iskrzący, uwalniający z siebie woń związków azotu… O tak! To kompozycja z prawdziwym, chemicznym wydźwiękiem… Szkoda, że jak dotąd jedyna.
Trwałość: pięć godzin. Świetna projekcja przez pierwsze dwie godziny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 05 Incense Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 05 Incense Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 05 Incense Extreme marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 05 Incense Extreme marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Fille en Aiguilles Jesus Del Pozo Arabian Nights Prada Infusion d`Homme Montale Black Aoud Thierry Mugler A*Men Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Amouage Amouage Epic Man Yves Saint Laurent M7 Parfum d`Empire Wazamba Montale Red Vetyver By Kilian Straight to Heaven L`Artisan Parfumeur Al Oudh Gucci Gucci pour Homme Gucci Envy for Men Tauer Perfumes 06 Incense Rose Nasomatto Black Afgano Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man)