Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

04 Reverie au Jardin Tauer Perfumes dla kobiet

04 Reverie au Jardin Tauer Perfumes dla kobiet

04 Reverie au Jardin Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 04 Reverie au Jardin Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 04 Reverie au Jardin Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 04 Reverie au Jardin Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 04 Reverie au Jardin Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia

04 Reverie au Jardin marki Tauer Perfumes to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet. 04 Reverie au Jardin został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są jodła balsamiczna, galbanum, lawenda i bergamotka; nutami serca są korzeń irysa, róża bułgarska i olibanum; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia, mech dębowy, wetyweria, cedr i Żywice.

Jodła balsamiczna Galbanum Lawenda Bergamotka

Korzeń irysa Róża bułgarska Olibanum

Ambra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Mech dębowy Wetyweria Cedr Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 04 Reverie au Jardin by Tauer Perfumes.

04 Reverie au Jardin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 04 Reverie au Jardin marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 04 Reverie au Jardin marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Calvin Klein CK IN2U for Him Guy Laroche Drakkar Noir Avon Derek Jeter Driven Halston Unbound for Men Lorenzo Villoresi Uomo Aramis Surface Jaguar Jaguar Creed Royal Scottish Lavender Arno Sorel Shaman Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense Houbigant Fougere Royale (2010)