Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

01 Le Maroc Pour Elle Tauer Perfumes dla kobiet

01 Le Maroc Pour Elle Tauer Perfumes dla kobiet

01 Le Maroc Pour Elle Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 01 Le Maroc Pour Elle Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 01 Le Maroc Pour Elle Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 01 Le Maroc Pour Elle Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia 01 Le Maroc Pour Elle Tauer Perfumes dla kobiet Zdjęcia

01 Le Maroc Pour Elle marki Tauer Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 01 Le Maroc Pour Elle został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są mandarynka i lawenda; nutami serca są marokańska róża i jaśmin; nutami bazy są cedr atlaski, drzewo sandałowe, paczula i drzewna żywica.

Mandarynka Lawenda

Marokańska róża Jaśmin

Cedr atlaski Drzewo sandałowe Paczula Drzewna żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 01 Le Maroc Pour Elle by Tauer Perfumes.

Allegradonna

01 Le Maroc Pour Elle Recenzje Perfum

Początek to spora dawka jaśminu w nieco pikantnych przyprawach, a potem zapach bardzo szybko zmierza ku nutom bazy, na którą składa się drzewo sandałowe, wanilia i ambra.

Baza miękka i pudrowa z lekką szczyptą przypraw. Trwałość jest niezła, ale raczej blisko skóry. Ładny zapach - nie porwał mnie wprawdzie,ale doceniam kunszt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 01 Le Maroc Pour Elle marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 01 Le Maroc Pour Elle marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Versace Versus Donna Jacomo Paradox Green Pierre Balmain Balmya de Balmain Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Jeanne Arthes Luxure Chiemsee Wildcard! Fiorucci Amore 14 Red JoAnne Bassett Indulgence Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Roberta di Camerino Donna R Mazzolari Fleurs d'Oranger