Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ptisenbon Lovely Cherry Tartine et Chocolat dla kobiet

Ptisenbon Lovely Cherry Tartine et Chocolat dla kobiet

Ptisenbon Lovely Cherry marki Tartine et Chocolat to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ptisenbon Lovely Cherry został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, jaśmin, różowy grejpfrut, wyszukane drewna i róża.

Frezja Jaśmin Różowy grejpfrut Wyszukane drewna Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ptisenbon Lovely Cherry by Tartine et Chocolat.

Ptisenbon Lovely Cherry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ptisenbon Lovely Cherry marki Tartine et Chocolat. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ptisenbon Lovely Cherry marki Tartine et Chocolat reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Shiny Creation Escada Escada Magnetic Beat Avon Wish of Love Luciano Soprani D Luciano Soprani Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Betty Barclay Woman No.1 Jeanne Arthes Sweet Sixteen Tonino Lamborghini Overall Tocca Aqua Profumata Salina O Boticario Egeo Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Arno Sorel It Is Pinky