Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Ptisenbon Tartine et Chocolat dla kobiet

Ptisenbon Tartine et Chocolat dla kobiet

Ptisenbon marki Tartine et Chocolat to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Ptisenbon został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są pomarańcza, galbanum i cytryna; nutami serca są wiciokrzew, jaśmin i konwalia; nutami bazy są ambra, piżmo, mech dębowy i brazylijskie drzewo różane.

Pomarańcza Galbanum Cytryna

Wiciokrzew Jaśmin Konwalia

Ambra Piżmo Mech dębowy Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ptisenbon by Tartine et Chocolat.

Ptisenbon Recenzje Perfum

agusia12321
agusia12321

Bardzo delikatne, przyjemne pachnidło.
Kojarzy mi się z dziecięcą niewinnością, pewnego rodzaju delikatnością.
Eteryczne, subtelne, piękne.
Sądzę, że winowajcą takiego odbioru Ptisenbon, a nie innego jest mix złożony z pomarańczy, cytryny i galbanum.
Jaśmin i wiciokrzew też mają w tym swój mały udział.
Pragniesz pachnieć delikatnie, ale niewinnie?
Ptisenbon jest dla Ciebie...

Z upływem czasu pięknie rozkwitają...zapach jest intensywniejszy, ale w dalszym ciągu utrzymany w subtelnym tonie...

moly
moly

To uroczy, lekki zapach dla dzieci, świeży i cytrusowy, bezalkoholowy i niezbyt trwały. Ale nie chodzi tu o trwałość, a o to, że nie uczula maluszka, a ma on swoje własne perfumy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tartine et Chocolat Ptisenbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tartine et Chocolat Ptisenbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ptisenbon marki Tartine et Chocolat. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ptisenbon marki Tartine et Chocolat reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annick Goutal Eau de Camille Eau D`Italie Sienne l´Hiver L`Erbolario Lily of the Valley Shiseido Relaxing Fragrance Les Nereides Vert d'Eau Floris Night Scented Jasmine Yosh Stargazer 7.71 Ulric de Varens Mini Kiss Blue Q Miso Pretty Crushed Petals Cofinluxe Watt Mauve Jo Malone Honeysuckle & Jasmine ID Parfums Mei Li