Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau d`Amour pour Maman Tartine et Chocolat dla kobiet

Eau d`Amour pour Maman Tartine et Chocolat dla kobiet

Mam: 1

Eau d`Amour pour Maman Tartine et Chocolat dla kobiet Zdjęcia

Eau d`Amour pour Maman marki Tartine et Chocolat to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau d`Amour pour Maman został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Jan. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, kwiat pomarańczy, mandarynka, piżmo, fiołek, drzewo gwajakowe i róża.

Pomarańcza Kwiat pomarańczy Mandarynka Piżmo Fiołek Drzewo gwajakowe Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Amour pour Maman by Tartine et Chocolat.

Eau d`Amour pour Maman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Amour pour Maman marki Tartine et Chocolat. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Amour pour Maman marki Tartine et Chocolat reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Arden Beauty Burberry Touch for Women ID Parfums Le Monde des Rêves Tommy Hilfiger Freedom for Her Marc Jacobs Marc Jacobs L`Erbolario Lily of the Valley Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Creed Fleur de The Rose Bulgare Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise