Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau d`Amour pour Maman Tartine et Chocolat dla kobiet

Eau d`Amour pour Maman Tartine et Chocolat dla kobiet

Mam: 1

Eau d`Amour pour Maman Tartine et Chocolat dla kobiet Zdjęcia

Eau d`Amour pour Maman marki Tartine et Chocolat to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau d`Amour pour Maman został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Jan. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, kwiat pomarańczy, mandarynka, piżmo, fiołek, drzewo gwajakowe i róża.

Pomarańcza Kwiat pomarańczy Mandarynka Piżmo Fiołek Drzewo gwajakowe Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Amour pour Maman by Tartine et Chocolat.

Eau d`Amour pour Maman Recenzje Perfum

Eau d`Amour pour Maman by Tartine et Chocolat 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Amour pour Maman marki Tartine et Chocolat. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Amour pour Maman marki Tartine et Chocolat reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Alfred Sung Sha Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Azzaro Blue Charm Decleor Aromantic Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Philosophy Pure Grace Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Czech & Speake Mimosa Vicky Tiel Originale Bella Bellissima Perfect Day