Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Kisu Tann Rokka dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

żółtych kwiatów
wodny

Kisu marki Tann Rokka to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kisu został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Azzi Pickthall. Nutę głowy stanowi nuty wodne; nutami serca są ylang-ylang i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są cedr i piżmo.

Nuty wodne

Ylang-ylang Brazylijskie drzewo różane

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kisu by Tann Rokka.

Kisu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tann Rokka Kisu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tann Rokka Kisu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kisu marki Tann Rokka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kisu marki Tann Rokka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Ultraviolet Parfum d`Empire Equistrius Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Chopard Chopard pour Homme E. Coudray Vanille Et Coco Zirh Corduroy Sonoma Scent Studio Winter Woods Playboy Press To Play Hollywood Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Rasasi Dhaneloudh Al Nafees Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After) Laura Mercier Minuit Enchante