Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Kisu Tann Rokka dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

żółtych kwiatów
wodny

Kisu marki Tann Rokka to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kisu został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Azzi Pickthall. Nutę głowy stanowi nuty wodne; nutami serca są ylang-ylang i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są cedr i piżmo.

Nuty wodne

Ylang-ylang Brazylijskie drzewo różane

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kisu by Tann Rokka.

Kisu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tann Rokka Kisu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tann Rokka Kisu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kisu marki Tann Rokka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kisu marki Tann Rokka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Giorgio Armani Sensi Thierry Mugler Alien Bond No 9 Bleecker Street Annick Goutal Musc Nomade Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Fred Hayman Touch With Love Lulu Guinness Cast A Spell Burberry Burberrys Mistral Balinese Vanilla Reminiscence Essence by Reminiscence Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham