Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Aki Tann Rokka dla kobiet i mężczyzn

Aki Tann Rokka dla kobiet i mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 4

żółtych kwiatów

Aki marki Tann Rokka to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aki został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brazylijskie drzewo różane, piżmo, ylang-ylang, cedr, ambra, paczula i wetyweria.

Brazylijskie drzewo różane Piżmo Ylang-ylang Cedr Ambra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aki by Tann Rokka.

Aki Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Może to i unisex, ale dla mnie jednak rzecz po damskiej stronie mocy. Słodkie, raczej cięższe niż lżejsze, cieliste, pachnące też aurą orientalnych kwiatów i miodu, którego próżno szukać w spisie nut. To doskonały kandydat na zapach buduaru lub alkowy, ale nie we francuskim zameczku, tylko gdzieś w dalekich Indochinach, a najlepiej, jakby nosiła je Catherine Deneuve...

Podstawowe nuty Aki to przede wszystkim szara ambra i piżmo podbite miodem, ylangiem i orientalnymi drewnami. Wszystkiego w ilości "duuuużżżooo!". Są też przyprawy, ale nie jest ich za wiele i trudno było by mi wydedukować, jakie konkretnie. To perfumy słodkie, cieliste, ciężkie, zawiesite, ale bez nutek brudnego ciała, potu, niewietrzonych wnętrz czy tym podobnych, przykrych rzeczy. Bardzo "zwarte" oraz bez wyraźnych akcentów. Nie za skore są też, by ewoluować...

A wrażenia? Indochiny, południowa Azja, południowe Chiny, to było by to! Rozgrzane powietrze, zacienione w ochronie przed upałem wnętrze, alkowa w stylu kolonialnym, a w środku, na otomanie Rita Hayworth jako "Dama z Szanghaju" albo Catherine Deneuve. Ciepłe, czyste, ale przesiąknięte zapachami orientu ciało, spowite w jedwabie i atłasy... Gdzieś też chyba jest cedr jak wołanie o chłodną bryzę, ale długo trzeba nań czekać i nie ochłodzi orientalnego wnętrza i rozgrzanego tęsknotami ciała nic a nic.

Trwałość miedzy przeciętną a dużą i ku memu zaskoczeniu - projekcja bardziej w kierunku bliskoskórnej niż przeciętej. Perfumy raczej klasyczne niż nowatorskie, choć bynajmniej nie ciążące w kierunku wintydżu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tann Rokka Aki, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tann Rokka Aki, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aki marki Tann Rokka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aki marki Tann Rokka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette FCUK FCUK Him Byblos Blu Men Cool Hanae Mori HM Tom Ford Oud Wood Ted Lapidus Fou D`Elle The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Honore des Pres Chaman`s Party Chevignon Forever Mine for Men Hermes Eau des Merveilles Pegase Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera