Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Cha Branco (White tea) Colonia Tania Bulhões dla kobiet i mężczyzn

Cha Branco (White tea) Colonia Tania Bulhões dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Cha Branco (White tea) Colonia marki Tania Bulhões to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są nuty owocowe i biała herbata; nutą bazy jest ambra.

Cytrusy

Nuty owocowe Biała herbata

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cha Branco (White tea) Colonia by Tania Bulhões.

Cha Branco (White tea) Colonia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tania Bulhões Cha Branco (White tea) Colonia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tania Bulhões Cha Branco (White tea) Colonia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cha Branco (White tea) Colonia marki Tania Bulhões. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cha Branco (White tea) Colonia marki Tania Bulhões reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Maurer & Wirtz Tabac Sport Yardley Lavander Spa Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope GianMarco Venturi Trybe Profumi del Forte Tirrenico Adidas Adidas Sport Fever Julian Rouas Swing Exstasy Night Sage Machado Sage Liz Earle Botanical Essence No.1 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander MOR Jasmine Tea