Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Cha Branco (White tea) Colonia Tania Bulhões dla kobiet i mężczyzn

Cha Branco (White tea) Colonia Tania Bulhões dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Cha Branco (White tea) Colonia marki Tania Bulhões to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są nuty owocowe i biała herbata; nutą bazy jest ambra.

Cytrusy

Nuty owocowe Biała herbata

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cha Branco (White tea) Colonia by Tania Bulhões.

Cha Branco (White tea) Colonia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tania Bulhões Cha Branco (White tea) Colonia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tania Bulhões Cha Branco (White tea) Colonia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cha Branco (White tea) Colonia marki Tania Bulhões. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cha Branco (White tea) Colonia marki Tania Bulhões reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
The Body Shop Amorito Burberry Burberry Summer for Men Pal Zileri Pal Zileri Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Caron Pour Un Homme de Caron Michael Jordan 23 Cinq Mondes Eau Egyptienne Jaguar Jaguar for Men Parfums Berdoues Lavandula Vera Elizabeth Arden Green Tea Lavender Melvita Floral Water Lemon Balm Intelligent Nutrients Nurture