Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Yiska Tallulah Jane dla mężczyzn

Yiska Tallulah Jane dla mężczyzn

Yiska Tallulah Jane dla mężczyzn Zdjęcia

Yiska marki Tallulah Jane to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Yiska został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, lima i mięta; nutami serca są lawenda, szałwia muszkatołowa i styraks; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, fasolka tonka i herbata.

Bergamotka Grejpfrut Lima Mięta

Lawenda Szałwia muszkatołowa Styraks

Wetyweria Cedr Virginia Fasolka tonka Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yiska by Tallulah Jane.

Yiska Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tallulah Jane Yiska, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tallulah Jane Yiska, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yiska marki Tallulah Jane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yiska marki Tallulah Jane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Perry Ellis 360° Blue for Men Hugo Boss Hugo Energize Spray Yves Saint Laurent Jazz Etienne Aigner Aigner |man|2 Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Aveda Chakra 2 Attraction Fred Hayman 273 Indigo for Men Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Truefitt & Hill Freshman