Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Yiska Tallulah Jane dla mężczyzn

Yiska Tallulah Jane dla mężczyzn

Yiska Tallulah Jane dla mężczyzn Zdjęcia

Yiska marki Tallulah Jane to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Yiska został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, lima i mięta; nutami serca są lawenda, szałwia muszkatołowa i styraks; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, fasolka tonka i herbata.

Bergamotka Grejpfrut Lima Mięta

Lawenda Szałwia muszkatołowa Styraks

Wetyweria Cedr Virginia Fasolka tonka Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yiska by Tallulah Jane.

Yiska Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tallulah Jane Yiska, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tallulah Jane Yiska, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yiska marki Tallulah Jane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yiska marki Tallulah Jane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Liz Claiborne Curve Kicks for Men Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Liz Claiborne Mambo Mix for Men L`Erbolario Corteccia (Bark) Jardin de France Svetlana Cristiano Fissore Rapsodia in Blu Roxana Illuminated Perfume Sierra Ministry Of Sound Nightlife for Him Express Honor Roja Dove Diaghilev Adidas Adidas Moves Pulse Him Social Creatures Rebel Ambush