Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Tallulah Tallulah Jane dla kobiet

Tallulah Tallulah Jane dla kobiet

tuberozowy
Tallulah Tallulah Jane dla kobiet Zdjęcia

Tallulah marki Tallulah Jane to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tallulah został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są imbir i bergamotka; nutami serca są jaśmin, tuberoza i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są kadzidło, Żywica elemi i cedr virginia.

Imbir Bergamotka

Jaśmin Tuberoza Szałwia muszkatołowa

Kadzidło Żywica elemi Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tallulah by Tallulah Jane.

Tallulah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tallulah Jane Tallulah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tallulah Jane Tallulah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tallulah marki Tallulah Jane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tallulah marki Tallulah Jane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Blonde Adidas Adidas Originals pour Femme Guerlain Jardins de Bagatelle Aveda Rose Attar Herve Leger Rose Leger Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Essentially Me Classique Gloria Vanderbilt Reverie Pure Blumarine Jus No.1 Blugirl Flirt! Flowerific Aftelier Candide