Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Gotham Tallulah Jane dla kobiet

Gotham Tallulah Jane dla kobiet

Gotham Tallulah Jane dla kobiet Zdjęcia

Gotham marki Tallulah Jane to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gotham został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, różowy pieprz i nuty przyprawowe; nutami serca są geranium, róża i liść fiołka; nutami bazy są wetyweria, paczula i mirra.

Gałka muszkatołowa Różowy pieprz Nuty przyprawowe

Geranium Róża Liść fiołka

Wetyweria Paczula Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gotham by Tallulah Jane.

Gotham Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tallulah Jane Gotham, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tallulah Jane Gotham, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gotham marki Tallulah Jane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gotham marki Tallulah Jane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Paloma Picasso Paloma Picasso ID Parfums Lettre a Anna Avon Anhelo Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Mila Schön `80 Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Carven Intrigue La Bouquetiere Delice Infini Brut Parfums Prestige Aphrodisia Taylor of London Delicate Freesia Galimard Yavana