Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

333 Tallulah Jane dla kobiet i mężczyzn

333 Tallulah Jane dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
333 Tallulah Jane dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

333 marki Tallulah Jane to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 333 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są rumianek, gorzka pomarańcza i petitgrain; nutami serca są lawenda i neroli; nutami bazy są amyris, Żywica elemi i francuskie labdanum.

Rumianek Gorzka pomarańcza Petitgrain

Lawenda Neroli

Amyris Żywica elemi Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 333 by Tallulah Jane.

333 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tallulah Jane 333, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tallulah Jane 333, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 333 marki Tallulah Jane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 333 marki Tallulah Jane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Clarins Eau Ressourcante Billy Jealousy Illicit Penhaligon`s Blenheim Bouquet Manuel Canovas Route Mandarine Gant Gant Silver Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Kenzo Power Cologne Bond No 9 Nouveau Bowery Novaya Zarya Trojnoy Guerlain Guerlain Homme L`Eau Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Intelligent Nutrients Awaken