Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

No. 7 Sylvie dla kobiet

No. 7 Sylvie dla kobiet

ozonowy

No. 7 marki Sylvie to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sylvie Robin. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia muszkatołowa, jaśmin, piwonia, pieprz, nuty drzewne, aksamitka i arbuz.

Szałwia muszkatołowa Jaśmin Piwonia Pieprz Nuty drzewne Aksamitka Arbuz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 7 by Sylvie.

No. 7 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sylvie No. 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sylvie No. 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 7 marki Sylvie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 7 marki Sylvie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Aromatics Elixir Montana Montana Mood Sexy Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Carven Ma Griffe S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Molyneux Quartz pour Femme Sisley Sisley Eau de 2 Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Lancome Hypnose Senses Tallulah Jane Gotham Sage Machado Moonstone Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare