Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

No. 7 Sylvie dla kobiet

No. 7 Sylvie dla kobiet

ozonowy

No. 7 marki Sylvie to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sylvie Robin. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia muszkatołowa, jaśmin, piwonia, pieprz, nuty drzewne, aksamitka i arbuz.

Szałwia muszkatołowa Jaśmin Piwonia Pieprz Nuty drzewne Aksamitka Arbuz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 7 by Sylvie.

No. 7 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sylvie No. 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sylvie No. 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 7 marki Sylvie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 7 marki Sylvie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Sisley Eau du Soir Sisley Eau de Campagne Chanel Chance Eau Fraiche Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Yves Rocher Comme une Evidence Gres Cabaret Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Lancome Hypnose Senses Paco Rabanne La Nuit Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale