Marki » R S » orientalne « Grupy

Turath Syed Junaid Alam dla kobiet

Turath Syed Junaid Alam dla kobiet

Turath marki Syed Junaid Alam to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża i brzoskwinia; nutą serca jest paczula; nutami bazy są białe piżmo i wanilia.

Róża Brzoskwinia

Paczula

Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Turath by Syed Junaid Alam.

Turath Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Syed Junaid Alam Turath, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Syed Junaid Alam Turath, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Turath marki Syed Junaid Alam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Turath marki Syed Junaid Alam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Avon Black Suede Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Ayala Moriel Gigi Roja Dove Enslaved Renee Musk L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Joya Ambrosia M. Micallef Mon Parfum Guerlain Tonka Imperiale Yves Rocher Vanille Noire Frances Denney Hope