Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Taarikh for Men Syed Junaid Alam dla mężczyzn

Taarikh for Men Syed Junaid Alam dla mężczyzn

agarowy

Taarikh for Men marki Syed Junaid Alam to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi nuty przyprawowe; nutami serca są nuty drzewne i agar (oud); nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Nuty przyprawowe

Nuty drzewne Agar (oud)

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Taarikh for Men by Syed Junaid Alam.

Taarikh for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Syed Junaid Alam Taarikh for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Syed Junaid Alam Taarikh for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Taarikh for Men marki Syed Junaid Alam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Taarikh for Men marki Syed Junaid Alam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Rochas Rochas Man Hermes Hermessence Rose Ikebana Fragonard Fragonard F! Faconnable Faconnable Stripe Bijan Bijan VIP Ted Lapidus Black Soul Franck Olivier Forever for Him CB I Hate Perfume Patchouli Empire Diptyque Vinaigre de Toilette Lolita Lempicka L`Eau au Masculin CnR Create Libra for Men Nobile 1942 Patchouli Nobile