Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nawaem Syed Junaid Alam dla kobiet

Nawaem Syed Junaid Alam dla kobiet

wodny
tuberozowy

Nawaem marki Syed Junaid Alam to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lotos i gruszka; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Lotos Gruszka

Jaśmin Tuberoza

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nawaem by Syed Junaid Alam.

Nawaem Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Syed Junaid Alam Nawaem, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Syed Junaid Alam Nawaem, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nawaem marki Syed Junaid Alam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nawaem marki Syed Junaid Alam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Carolina Herrera 212 Splash for Women Caron Eaux de Caron Forte Pupa Puposhka Etienne Aigner Aigner Too Feminine Gap Velvet Bloom No.695 Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Love & Toast Sugar Grapefruit Louis Feraud Eau des Sens American Beauty True Delight Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum