Marki » R S » orientalne « Grupy

Lammar Syed Junaid Alam dla kobiet

Lammar Syed Junaid Alam dla kobiet

agarowy

Lammar marki Syed Junaid Alam to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ambra i agar (oud); nutą serca jest piżmo; nutami bazy są drzewo sandałowe i róża.

Ambra Agar (oud)

Piżmo

Drzewo sandałowe Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lammar by Syed Junaid Alam.

Lammar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Syed Junaid Alam Lammar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Syed Junaid Alam Lammar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lammar marki Syed Junaid Alam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lammar marki Syed Junaid Alam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Abinoam Desejo Tom Ford Amber Absolute Chanel Allure Homme Edition Blanche Houbigant Chantilly Lomani Cruiser for Men Gai Mattiolo That's Amore! Lui Serge Lutens Serge Noire Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar L`Erbolario Myrrhae Oriflame Nomadic Him Jacomo Art Collection by Jacomo #02 Rasasi Sadaf