Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Mukhalat Malaki Swiss Arabian dla mężczyzn

Mukhalat Malaki Swiss Arabian dla mężczyzn

Mam: 1

agarowy
Mukhalat Malaki Swiss Arabian dla mężczyzn Zdjęcia Mukhalat Malaki Swiss Arabian dla mężczyzn Zdjęcia

Mukhalat Malaki marki Swiss Arabian to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ambra, szafran, agar (oud), nuty drzewne, drzewo sandałowe i olejek róży tureckiej.

Piżmo Ambra Szafran Agar (oud) Nuty drzewne Drzewo sandałowe Olejek róży tureckiej

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mukhalat Malaki by Swiss Arabian.

Mukhalat Malaki Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Swiss Arabian Mukhalat Malaki, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Swiss Arabian Mukhalat Malaki, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mukhalat Malaki marki Swiss Arabian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mukhalat Malaki marki Swiss Arabian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Original Santal Yves Saint Laurent M7 Escada Escada Magnetism for Men Vivienne Westwood Let It Rock Parfumerie Generale PG02 Coze Etro Patchouly Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Tesori d`Oriente Legno di Guajaco Rasasi Amber Oudh Mazzolari Lei Lolita Lempicka Minuit Noir Parah Noir