Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Khawla Swiss Arabian dla kobiet

Khawla Swiss Arabian dla kobiet

agarowy
Khawla Swiss Arabian dla kobiet Zdjęcia

Khawla marki Swiss Arabian to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są szafran, goździk (przyprawa) i malina; nutami serca są jaśmin, róża i ambra; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, agar (oud) i sosna.

Szafran Goździk (przyprawa) Malina

Jaśmin Róża Ambra

Piżmo Drzewo sandałowe Agar (oud) Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Khawla by Swiss Arabian.

Khawla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Swiss Arabian Khawla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Swiss Arabian Khawla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Khawla marki Swiss Arabian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Khawla marki Swiss Arabian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Yves Saint Laurent Cinema Givenchy Organza Indian Jasmin Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Ava Luxe Rosa de la Luz Shiseido Zen Concentrated Gloria Vanderbilt Fatale DSH Perfumes The Color Orange Rasasi Mezyuna Romane Vida Wild Lotus Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender Floris Amaryllis