Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Khateer Swiss Arabian dla mężczyzn

Khateer Swiss Arabian dla mężczyzn

agarowy
Khateer Swiss Arabian dla mężczyzn Zdjęcia

Khateer marki Swiss Arabian to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, tuberoza, drzewo sandałowe, ambra, agar (oud), przyprawy, róża i mech.

Piżmo Tuberoza Drzewo sandałowe Ambra Agar (oud) Przyprawy Róża Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Khateer by Swiss Arabian.

Khateer Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo piękny "arab", dobrze zakwalifikowany bowiem bogactwo orientu fantastycznie się w nim układa. Nie buzuje, nie "zabija" otoczenia mimo bardzo dużej projekcji a świetnie roztacza fascynującą woń.Oburzam za się za przypisanie go mężczyznom!Absolutnie nie! Drogie Panie ten zapach cudownie otula, daje poczucie bycia w chmurze dobrego orientalnego klimatu. Na pierwszym planie jest oud, który dzięki wybijającemu się drzewu sandałowemu i róży ma przyjazne oblicze. Ociepla go również żywica bursztynowa.Pozostałe składniki pracują nad utrzymaniem orientalnego klimatu- przyprawy arabskiego suku, gdzieniegdzie pojawiający się mech i unoszące się nad nimi piżmo z odrobiną tuberozy.Wielbiciele arabskich woni będą mieli używanie a ci którzy po raz pierwszy sięgną po taką propozycję, mam nadzieję, nie pozostaną obojętni.
Niewątpliwie zapach wart wypróbowania. ja wpisuję go na listę chciejstw:-).
Trwałość ogromna, projekcja bardzo duża. Flakon- ciekawy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Swiss Arabian Khateer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Swiss Arabian Khateer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Khateer marki Swiss Arabian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Khateer marki Swiss Arabian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Giorgio Armani Armani Code Jil Sander Feeling man Lalique Lalique Pour Homme Equus Serge Lutens Chergui Byredo Chembur Histoires de Parfums Ambre 114 Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Essentially Me Amber Tesori d`Oriente Aegyptus Demeter Fragrance Cinnamon Bark LR Jungle Man