Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Habeitak Swiss Arabian dla kobiet

Habeitak Swiss Arabian dla kobiet

agarowy
Habeitak Swiss Arabian dla kobiet Zdjęcia

Habeitak marki Swiss Arabian to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża i sosna; nutami serca są hiacynt, pieprz, kmin i korzeń irysa; nutami bazy są cedr, agar (oud), paczula i piżmo.

Róża Sosna

Hiacynt Pieprz Kmin Korzeń irysa

Cedr Agar (oud) Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Habeitak by Swiss Arabian.

Habeitak Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Swiss Arabian Habeitak, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Swiss Arabian Habeitak, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Habeitak marki Swiss Arabian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Habeitak marki Swiss Arabian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Antonio Banderas Diavolo Tiffany Tiffany for Men S.T. Dupont Signature for Men Etat Libre d`Orange Nombril Immense Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Culti Terraforte LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Smell Bent Horny Little Devil Serge Lutens La Myrrhe Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Diptyque Eau Duelle