Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Fadeitak Swiss Arabian dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

agarowy
Fadeitak Swiss Arabian dla kobiet Zdjęcia

Fadeitak marki Swiss Arabian to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, agar (oud), ambra, piżmo, przyprawy i pieprz.

Nuty drzewne Agar (oud) Ambra Piżmo Przyprawy Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fadeitak by Swiss Arabian.

Fadeitak Recenzje Perfum

Niszka
Niszka

Z wielkim trudem przychodzi mi opisać te perfumy, bo kto nie miał styczności z perfumami arabskimi, trudno mu będzie sobie wyobrazić o czym piszę. Takie składniki jak ambra, czy nuty drzewne, w wydaniu Swiss Arabian nie są tym co znamy z zachodnich kompozycji. A więc czuć tutaj wszystkie składniki obiecane w nutach. W otwarciu dominuje ambra, która pachnie jak fermentująca śliwka (jak spod drzewa). Faza ta trwa dość krótko, później mamy łagodną, acz stanowczą, kompozycję drzewno - przyprawowo - ambrową z typowo arabskim drzewem agarowym, delikatnymi przyprawami i drzewną, z lekka balsamiczną podstawą. Kompozycja się nie narzuca, nie wali w nos składnikami, faktycznie, tak jak obiecują na kartoniku próbki, może to być zapach miłości.

Niestety nie potrafię przyrównać Fadeitak do którejś z zachodnich kompozycji. Trwałość i projekcja dobre (testuję wodę perfumowaną, zapach wydano również w formie oleju). Zalecam testy miłośniczkom lekkich i delikatnych kompozycji drzewno - przyprawowych.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Swiss Arabian Fadeitak, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Swiss Arabian Fadeitak, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fadeitak marki Swiss Arabian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fadeitak marki Swiss Arabian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Life Essence Balenciaga Cristobal Burberry London for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee L`Erbolario Spezie Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Animale Animale for Men biehl parfumkunstwerke al02 Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Jacomo Art Collection by Jacomo #08 Giorgio Valenti P.U.R.E. Carolina Gynning Passion