Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Fadeitak Swiss Arabian dla kobiet

Fadeitak Swiss Arabian dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 2
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1

główne akordy
ciepły korzenny
drzewny
agarowy
ambrowy
świeży korzenny
Zdjęcia
Fadeitak Swiss Arabian dla kobiet Zdjęcia

Fadeitak marki Swiss Arabian to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, agar (oud), ambra, piżmo, przyprawy i pieprz.

Perfumowe Nuty

Nuty drzewne Agar (oud) Ambra Piżmo Przyprawy Pieprz

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fadeitak by Swiss Arabian.

Ten zapach przypomina mi...  

Fadeitak Recenzje Perfum

Niszka
Niszka

Z wielkim trudem przychodzi mi opisać te perfumy, bo kto nie miał styczności z perfumami arabskimi, trudno mu będzie sobie wyobrazić o czym piszę. Takie składniki jak ambra, czy nuty drzewne, w wydaniu Swiss Arabian nie są tym co znamy z zachodnich kompozycji. A więc czuć tutaj wszystkie składniki obiecane w nutach. W otwarciu dominuje ambra, która pachnie jak fermentująca śliwka (jak spod drzewa). Faza ta trwa dość krótko, później mamy łagodną, acz stanowczą, kompozycję drzewno - przyprawowo - ambrową z typowo arabskim drzewem agarowym, delikatnymi przyprawami i drzewną, z lekka balsamiczną podstawą. Kompozycja się nie narzuca, nie wali w nos składnikami, faktycznie, tak jak obiecują na kartoniku próbki, może to być zapach miłości.

Niestety nie potrafię przyrównać Fadeitak do którejś z zachodnich kompozycji. Trwałość i projekcja dobre (testuję wodę perfumowaną, zapach wydano również w formie oleju). Zalecam testy miłośniczkom lekkich i delikatnych kompozycji drzewno - przyprawowych.

Oct
04
2012

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Fadeitak by Swiss Arabian 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Swiss Arabian Fadeitak, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Swiss Arabian Fadeitak, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fadeitak marki Swiss Arabian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fadeitak marki Swiss Arabian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Estée Lauder Cinnabar Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Sonia Rykiel Rykiel Woman Serge Lutens Mandarine Mandarin Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl Histoires de Parfums Ambre 114 Parfum d`Empire Ambre Russe Myrurgia Maja Washington Tremlett Black Tie Police Pure Police London Homme

Popularne marki i zapachy: