Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Dehn El Ood Fakham Swiss Arabian dla mężczyzn

Dehn El Ood Fakham Swiss Arabian dla mężczyzn

agarowy
Dehn El Ood Fakham Swiss Arabian dla mężczyzn Zdjęcia

Dehn El Ood Fakham marki Swiss Arabian to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut, czerwona pomarańcza, czarna porzeczka i nuty przyprawowe; nutami serca są konwalia i jaśmin; nutami bazy są wanilia, białe piżmo i agar (oud).

Grejpfrut Czerwona pomarańcza Czarna porzeczka Nuty przyprawowe

Konwalia Jaśmin

Wanilia Białe piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dehn El Ood Fakham by Swiss Arabian.

Dehn El Ood Fakham Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dehn El Ood Fakham marki Swiss Arabian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dehn El Ood Fakham marki Swiss Arabian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Dolce&Gabbana By Serge Lutens Miel De Bois Vivienne Westwood Let It Rock By Kilian Cruel Intentions Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Reminiscence Noir Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Arno Sorel Shaman Gold Strellson Strellson No 1 Atelier Cologne Bois Blonds FUBU Plush Dorin Un Air d’Arabie Amber