Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Dehn El Ood Fakham Swiss Arabian dla mężczyzn

Dehn El Ood Fakham Swiss Arabian dla mężczyzn

agarowy
Dehn El Ood Fakham Swiss Arabian dla mężczyzn Zdjęcia

Dehn El Ood Fakham marki Swiss Arabian to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut, czerwona pomarańcza, czarna porzeczka i nuty przyprawowe; nutami serca są konwalia i jaśmin; nutami bazy są wanilia, białe piżmo i agar (oud).

Grejpfrut Czerwona pomarańcza Czarna porzeczka Nuty przyprawowe

Konwalia Jaśmin

Wanilia Białe piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dehn El Ood Fakham by Swiss Arabian.

Dehn El Ood Fakham Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dehn El Ood Fakham marki Swiss Arabian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dehn El Ood Fakham marki Swiss Arabian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Black XS Burberry Burberry Brit for Men Calvin Klein Euphoria Men Intense Avon Derek Jeter Driven Black Paul Smith Paul Smith London Women Krizia Moods by Krizia Uomo Penhaligon`s Hammam Bouquet Serge Lutens Bois et Fruits Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Parfumerie Generale Bois Blond By Kilian Back to Black Atelier Flou Monsieur mon Amour