Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Al Waseem Swiss Arabian dla mężczyzn

Al Waseem Swiss Arabian dla mężczyzn

Mam: 1

Al Waseem Swiss Arabian dla mężczyzn Zdjęcia

Al Waseem marki Swiss Arabian to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są białe kwiaty, trawa i konwalia; nutami serca są hiacynt, korzeń irysa, pieprz i kmin; nutami bazy są cedr, paczula, piżmo i agar (oud).

Białe kwiaty Trawa Konwalia

Hiacynt Korzeń irysa Pieprz Kmin

Cedr Paczula Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Waseem by Swiss Arabian.

Sisley Eau de 2

Al Waseem Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Swiss Arabian Al Waseem, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Swiss Arabian Al Waseem, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Waseem marki Swiss Arabian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Waseem marki Swiss Arabian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Al-Rehab Naseem Joop! Joop! Femme Hermes Eau des Merveilles Constellation Parfumerie Generale PG10 Aomassai Bois 1920 Real Patchouly Sonoma Scent Studio Sienna Musk Avon Bond Girl 007 Forever Mistral Balinese Vanilla Angel Schlesser Ambre Frais Homme Reminiscence Essence by Reminiscence Brooks Brothers Black Fleece Parah Noir