Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Just Me Sweet Years dla kobiet

Just Me Sweet Years dla kobiet

Just Me Sweet Years dla kobiet Zdjęcia

Just Me marki Sweet Years to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lima i gruszka; nutami serca są frezja, jaśmin, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, benzoes, cedr i drzewo sandałowe.

Lima Gruszka

Frezja Jaśmin Konwalia Brzoskwinia

Piżmo Benzoes Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Me by Sweet Years.

Just Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sweet Years Just Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sweet Years Just Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Me marki Sweet Years. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Me marki Sweet Years reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Dolce&Gabbana By Divine L'inspiratrice Adidas Adidas Pure Energy Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Prada No1 Iris Bond No 9 Nuits de Noho Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Jil Sander Style Soft Smell Bent Sunshine Chloe Love Farmacia SS. Annunziata Kama Roccobarocco Fashion Woman