Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

I'm Rock Sweet Years dla kobiet

I'm Rock Sweet Years dla kobiet

żółtych kwiatów
I'm Rock Sweet Years dla kobiet Zdjęcia I'm Rock Sweet Years dla kobiet Zdjęcia I'm Rock Sweet Years dla kobiet Zdjęcia I'm Rock Sweet Years dla kobiet Zdjęcia

I'm Rock marki Sweet Years to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. I'm Rock został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są madagaskarski ylang-ylang i indyjski jaśmin; nutami bazy są ambra, syjamski benzoes, wanilia i białe piżmo.

Mandarynka Bergamotka

Madagaskarski ylang-ylang Indyjski jaśmin

Ambra Syjamski benzoes Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I'm Rock by Sweet Years.

I'm Rock Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sweet Years I'm Rock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sweet Years I'm Rock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I'm Rock marki Sweet Years. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I'm Rock marki Sweet Years reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Oriflame Believe Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Luciano Soprani Solo Amore Pierre Balmain La Mome Chantecaille Tiare Ted Lapidus TL Pour Elle Tom Ford Champaca Absolute Paris Hilton Siren Rasasi Attar Mubakhar La Prairie Life Threads Ruby Daisy Fuentes Dianoche Passion Night