Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sula Vixen Playering Set Susanne Lang dla kobiet

Sula Vixen Playering Set Susanne Lang dla kobiet

Sula Vixen Playering Set marki Susanne Lang to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak szampan, imbir, cukier, nuty owocowe, ambra, piżmo i nuty kwiatowe.

Szampan Imbir Cukier Nuty owocowe Ambra Piżmo Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sula Vixen Playering Set by Susanne Lang.

Sula Vixen Playering Set Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Sula Vixen Playering Set, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Sula Vixen Playering Set, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sula Vixen Playering Set marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sula Vixen Playering Set marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Luciano Soprani Flirt Issimo Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Elizabeth Arden 5th Avenue Style Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley Lancome Chrysalide Now or Never Gale Hayman Delicious Amber Love Passport Fairy Wish Pamela Anderson Malibu Day Ulric de Varens Ottomane Michel Germain Sexual Blush Molinard Tendre Friandise