Marki » R S » aromatyczno - owocowe « Grupy

Sula Lovebirds Tropical Susanne Lang dla kobiet

Sula Lovebirds Tropical Susanne Lang dla kobiet

tropikalny
kokosowy

Sula Lovebirds Tropical marki Susanne Lang to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Sula Lovebirds Tropical został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kokos, liść figi i ananas.

Wanilia Kokos Liść figi Ananas

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sula Lovebirds Tropical by Susanne Lang.

Sula Lovebirds Tropical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sula Lovebirds Tropical marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sula Lovebirds Tropical marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea L`Erbolario Rugiada d`Oriente Esprit Celebration for Him Oxbow Hawaiian Fantasy for Men B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Banana Republic Republic of Men Thymes Fig Leaf and Cassis Smell Bent Mocktail Romane Jet 365 Cabana for Two Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Demeter Fragrance Badtz-Maru Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain