Marki » R S » aromatyczno - owocowe « Grupy

Sula Lovebirds Tropical Susanne Lang dla kobiet

Sula Lovebirds Tropical Susanne Lang dla kobiet

tropikalny
kokosowy

Sula Lovebirds Tropical marki Susanne Lang to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Sula Lovebirds Tropical został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kokos, liść figi i ananas.

Wanilia Kokos Liść figi Ananas

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sula Lovebirds Tropical by Susanne Lang.

Sula Lovebirds Tropical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sula Lovebirds Tropical marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sula Lovebirds Tropical marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Puma Puma Aqua Man Hermes Eau de Cologne Hermes Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Vero Profumo kiki Humiecki & Graef Eau Radieuse Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Demeter Fragrance Banana Flambee Infusion Organique Acai Rain Teufels Kuche Erdbeermund Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl Huitieme Art Parfums Vohina Huitieme Art Parfums Manguier Metisse