Marki » R S » cytrusowe « Grupy

Sula Lovebirds Fresh Susanne Lang dla kobiet

Sula Lovebirds Fresh Susanne Lang dla kobiet

Sula Lovebirds Fresh marki Susanne Lang to cytrusowe perfumy dla kobiet. Sula Lovebirds Fresh został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, trawa, kwiat cytryny i cukier.

Cytrusy Trawa Kwiat cytryny Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sula Lovebirds Fresh by Susanne Lang.

Sula Lovebirds Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sula Lovebirds Fresh marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sula Lovebirds Fresh marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Cattier Eau de Matin Mona di Orio Lux Miller Harris Citron Citron Lili Bermuda Fresh Water Smell Bent Lemon Cowboy M. Micallef Pomelos Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Sprezzatura 768 Аrs Amandi Sinfonia di Note Ecorce d'Orange