Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Sula Butterfly Kiss Susanne Lang dla kobiet

Sula Butterfly Kiss Susanne Lang dla kobiet

Sula Butterfly Kiss marki Susanne Lang to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, frezja i heliotrop.

Jaśmin Frezja Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sula Butterfly Kiss by Susanne Lang.

Sula Butterfly Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Sula Butterfly Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Sula Butterfly Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sula Butterfly Kiss marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sula Butterfly Kiss marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Elizabeth Taylor Gardenia Liz Claiborne Curve Soul Guy Laroche Fidji Estée Lauder Emerald Dream La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth The Different Company Rose Poivree Creed Imperatrice Eugenie Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Nicolas Danila Polynesian Gardens Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Orla Kiely Orla Kiely