Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Red Ginger Susanne Lang dla kobiet

Red Ginger Susanne Lang dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny
Red Ginger Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia Red Ginger Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia

Red Ginger marki Susanne Lang to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, różowy pieprz, paczula, gałka muszkatołowa i róża.

Imbir Różowy pieprz Paczula Gałka muszkatołowa Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Ginger by Susanne Lang.

Red Ginger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Red Ginger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Red Ginger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Ginger marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Ginger marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Comme des Garcons 8 88 LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Ayala Moriel Epice Sauvage M. Micallef Spicy for Him Serge Lutens La Myrrhe CB I Hate Perfume AmBrosius Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Tiens HO Demeter Fragrance Holy Smoke Strange Invisible Perfumes Arunima Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne