Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Red Ginger Susanne Lang dla kobiet

Red Ginger Susanne Lang dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny
Red Ginger Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia Red Ginger Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia

Red Ginger marki Susanne Lang to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, różowy pieprz, paczula, gałka muszkatołowa i róża.

Imbir Różowy pieprz Paczula Gałka muszkatołowa Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Ginger by Susanne Lang.

Red Ginger Recenzje Perfum

Red Ginger by Susanne Lang 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Red Ginger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Red Ginger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Ginger marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Ginger marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Annayake Tsukimi Calvin Klein Obsession Balenciaga Cristobal Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Iceberg Light Fluid Iceberg Man Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Davidoff Hot Water Smell Bent Horny Little Devil SoOud Asmar Ava Luxe Cafe Noir Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur Swiss Arabian Habeitak