Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Midnight Orchid 72 Susanne Lang dla kobiet

Midnight Orchid 72 Susanne Lang dla kobiet

Midnight Orchid 72 Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia Midnight Orchid 72 Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia Midnight Orchid 72 Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia Midnight Orchid 72 Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia

Midnight Orchid 72 marki Susanne Lang to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea, jaśmin, piżmo i wanilia.

Orchidea Jaśmin Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Orchid 72 by Susanne Lang.

Midnight Orchid 72 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Midnight Orchid 72, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Midnight Orchid 72, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Orchid 72 marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Orchid 72 marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Liz Claiborne Vivid Gattinoni Gattinoni Couture Creed Fantasia de Fleurs L`Erbolario Tuberosa Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Zara Rosa Bulgara Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Bond No 9 Harrods for Her Yosh White Flowers 1.41 Saffron James Nani