Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Lotus Blossom Susanne Lang dla kobiet

Lotus Blossom Susanne Lang dla kobiet

wodny
ozonowy
Lotus Blossom Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia Lotus Blossom Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia

Lotus Blossom marki Susanne Lang to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, lilia, frezja i kwiat brzoskwini.

Lotos Lilia Frezja Kwiat brzoskwini

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lotus Blossom by Susanne Lang.

Lotus Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Lotus Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Lotus Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lotus Blossom marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lotus Blossom marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Alfred Sung Sung Alfred Sung Sung Day Mist Alfred Sung Sung Spa Too Faced Love Hangover Chantecaille Le Jasmin Nina Ricci Love by Nina biehl parfumkunstwerke mb01 Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Fiorucci Pin Up I M Sensual Profumi Capri Capri Night