Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Lotus Blossom Susanne Lang dla kobiet

Lotus Blossom Susanne Lang dla kobiet

wodny
ozonowy
Lotus Blossom Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia Lotus Blossom Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia

Lotus Blossom marki Susanne Lang to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, lilia, frezja i kwiat brzoskwini.

Lotos Lilia Frezja Kwiat brzoskwini

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lotus Blossom by Susanne Lang.

Lotus Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Lotus Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Lotus Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lotus Blossom marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lotus Blossom marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Memo Sundance Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Demeter Fragrance Jasmine Kate Spade Kate Spade Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Donna Karan Pure DKNY Donna Karan Iris Caswell Massey Honeysuckle Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Avon 5th Avenue Melvita Floral Water Orange Blossom