Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Cashmere Susanne Lang dla kobiet

Cashmere Susanne Lang dla kobiet

Miałem: 1

dymny
Cashmere Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia Cashmere Susanne Lang dla kobiet Zdjęcia

Cashmere marki Susanne Lang to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo kaszmirowe, ambra, kadzidło, szafran i przyprawy.

Drzewo kaszmirowe Ambra Kadzidło Szafran Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cashmere by Susanne Lang.

Cashmere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Cashmere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Cashmere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cashmere marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cashmere marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Creed Original Vetiver Chanel Allure Homme Sport Karl Lagerfeld Jako Montale Aoud Collection - Red Aoud Serge Lutens Santal de Mysore Tom Ford Grey Vetiver Rothenstein Pirates of Love Cinq Mondes Rituel de Java Kesling Be Bop Galimard Galimar CnR Create Libra for Men