Marki » R S » skórzane « Grupy

Heir Susan D. Owens dla kobiet i mężczyzn

Heir Susan D. Owens dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny

Heir marki Susan D. Owens to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Heir został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susan D. Owens. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, nuty drzewne i skóra.

Lima Nuty drzewne Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heir by Susan D. Owens.

Heir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susan D. Owens Heir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susan D. Owens Heir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heir marki Susan D. Owens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heir marki Susan D. Owens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Versace Versace L'Homme Montana Montana Parfum d'Homme Valentino Vendetta Uomo Aubusson Aubusson Homme English Leather English Leather Acca Kappa 1869 Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Jack Black Jack Black Signature Black Mark Boadicea the Victorious Vibrant Ayala Moriel Espionage Krigler Lieber Gustav Auguste Esprit de Cuir