Marki » R S » skórzane « Grupy

Heir Susan D. Owens dla kobiet i mężczyzn

Heir Susan D. Owens dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny

Heir marki Susan D. Owens to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Heir został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susan D. Owens. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, nuty drzewne i skóra.

Lima Nuty drzewne Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heir by Susan D. Owens.

Heir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susan D. Owens Heir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susan D. Owens Heir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heir marki Susan D. Owens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heir marki Susan D. Owens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Trussardi Trussardi Uomo Gres Cabochard Pierre Balmain Jolie Madame Aubusson Aubusson Homme Knize Knize Ten Ayala Moriel Espionage Krigler Lieber Gustav 14 Truefitt & Hill Spanish Leather Michel Germain Sexual Sugar Daddy Puredistance M Strange Invisible Perfumes Black Rosette