Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Superdry Dry Oil Superdry dla mężczyzn

Superdry Dry Oil Superdry dla mężczyzn

Superdry Dry Oil Superdry dla mężczyzn Zdjęcia

Superdry Dry Oil marki Superdry to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Superdry Dry Oil został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są petitgrain, neroli, kardamon, cytryna amalfi i cyprys; nutami serca są róża, lawenda, irys i ambra; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia, wanilia, ambrette (piżmo ambrowe) i kumaryna.

Petitgrain Neroli Kardamon Cytryna Amalfi Cyprys

Róża Lawenda Irys Ambra

Piżmo Paczula Cedr Virginia Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe) Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Superdry Dry Oil by Superdry.

Superdry Dry Oil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Superdry Superdry Dry Oil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Superdry Superdry Dry Oil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Superdry Dry Oil marki Superdry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Superdry Dry Oil marki Superdry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Parfum d`Empire Fougere Bengale Caesars World Caesars Man Emperor Ferrari Ferrari Black Alfred Sung Paradise Homme Givenchy Xeryus Azzaro Azzaro pour Homme Galimard Flibustier Versace V/S Homme Perry Ellis Portfolio for Men Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Byredo Fantastic Man Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme