Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Patchouli & Rose Suhad Perfumes dla kobiet

Patchouli & Rose Suhad Perfumes dla kobiet

Patchouli & Rose Suhad Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Patchouli & Rose marki Suhad Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Patchouli & Rose został wydany w 2013 roku. Patchouli & Rose stworzyli Suhad Al-Qenaei i Christian Carbonnel. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża i paczula.

Róża Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli & Rose by Suhad Perfumes.

Patchouli & Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Suhad Perfumes Patchouli & Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Suhad Perfumes Patchouli & Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli & Rose marki Suhad Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli & Rose marki Suhad Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Versace White Jeans Givenchy Givenchy III Christian Dior Dior Dior Guerlain Philtre d'Amour Sonoma Scent Studio Vintage Rose Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Corine de Farme Ibiza Night O Boticario Sensuelle Essence Faberlic Alatau MOR Peony Flower Cerruti Nino Cerruti Pour Femme