Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Patchouli & Rose Suhad Perfumes dla kobiet

Patchouli & Rose Suhad Perfumes dla kobiet

Patchouli & Rose Suhad Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Patchouli & Rose marki Suhad Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Patchouli & Rose został wydany w 2013 roku. Patchouli & Rose stworzyli Suhad Al-Qenaei i Christian Carbonnel. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża i paczula.

Róża Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli & Rose by Suhad Perfumes.

Patchouli & Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Suhad Perfumes Patchouli & Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Suhad Perfumes Patchouli & Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli & Rose marki Suhad Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli & Rose marki Suhad Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Estée Lauder Knowing Serge Lutens Daim Blond Lalique Perles De Lalique Keiko Mecheri Iris Pourpre Gres Goddess Hommage a Greta Garbo CB I Hate Perfume To See A Flower Marbert Scarf Giorgio Valenti Rose Noire Daisy Fuentes Dianoche Day O Boticario Sensuelle Essence Kesling Be Bop Galimard Yavana