Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tempt Sugababes dla kobiet

Tempt Sugababes dla kobiet

Tempt Sugababes dla kobiet Filmy Tempt Sugababes dla kobiet Filmy
Tempt Sugababes dla kobiet Zdjęcia Tempt Sugababes dla kobiet Zdjęcia

Tempt marki Sugababes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża, orchidea i czerwone jagody; nutami serca są herbata i czarna porzeczka; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Róża Orchidea Czerwone jagody

Herbata Czarna porzeczka

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tempt by Sugababes.

Tempt Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sugababes Tempt, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sugababes Tempt, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tempt marki Sugababes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tempt marki Sugababes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aftelier Orchid Single Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Ella Mikao Yujin Amour Love Passport A Bloom Jardin de France Heliotrope Andy Warhol Marilyn Rose Floris Fleur Franck Olivier Eau de Passion Women Kylie Minogue Pink Sparkle Lanvin Marry Me Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust Palmers Palmers Woman