Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tempt Sugababes dla kobiet

Tempt Sugababes dla kobiet

Tempt Sugababes dla kobiet Filmy Tempt Sugababes dla kobiet Filmy
Tempt Sugababes dla kobiet Zdjęcia Tempt Sugababes dla kobiet Zdjęcia

Tempt marki Sugababes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża, orchidea i czerwone jagody; nutami serca są herbata i czarna porzeczka; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Róża Orchidea Czerwone jagody

Herbata Czarna porzeczka

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tempt by Sugababes.

Tempt Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sugababes Tempt, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sugababes Tempt, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tempt marki Sugababes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tempt marki Sugababes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Love is All Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Max Mara Max Mara Silk Touch Paris Hilton Paris Hilton Michael Kors Island Hawaii Fragonard Cerisier en Fleurs Franck Olivier Eau de Passion Women Victoria`s Secret Love Spell Cofinluxe Watt Pink Louis Feraud Eau des Sens Fresh Memoirs of a Geisha Jeanne Arthes Boum Be Different