Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tease Sugababes dla kobiet

miodowy
Tease Sugababes dla kobiet Filmy Tease Sugababes dla kobiet Filmy
Tease Sugababes dla kobiet Zdjęcia Tease Sugababes dla kobiet Zdjęcia

Tease marki Sugababes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin i magnolia; nutami serca są cytrusy i gruszka; nutami bazy są drzewo sandałowe i biały miód.

Jaśmin Magnolia

Cytrusy Gruszka

Drzewo sandałowe Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tease by Sugababes.

Tease Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sugababes Tease, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sugababes Tease, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tease marki Sugababes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tease marki Sugababes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Valentino V Ete Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Escada Escada Blue Romance Ralph Lauren Ralph Wild Bath and Body Works Sparkling Peach Aquolina Tweety S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Keiko Mecheri Grenats Ulric de Varens Lily Prune Love Hugo Boss Boss Orange Sunset Xerjoff Lua