Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tease Sugababes dla kobiet

miodowy
Tease Sugababes dla kobiet Filmy Tease Sugababes dla kobiet Filmy
Tease Sugababes dla kobiet Zdjęcia Tease Sugababes dla kobiet Zdjęcia

Tease marki Sugababes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin i magnolia; nutami serca są cytrusy i gruszka; nutami bazy są drzewo sandałowe i biały miód.

Jaśmin Magnolia

Cytrusy Gruszka

Drzewo sandałowe Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tease by Sugababes.

Tease Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sugababes Tease, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sugababes Tease, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tease marki Sugababes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tease marki Sugababes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Jil Sander Jil Sander No 4 Love Passport Rosy Sky Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Masaki Matsushima Masaki/Masaki s.Oliver Love 2008 By Kilian Prelude to Love Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Avon Sweet Honesty Everlasting Halle Berry Reveal Marella Ferrera Marella Ferrera Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby