Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Dreaming Princess Succes de Paris dla kobiet

Dreaming Princess Succes de Paris dla kobiet

Dreaming Princess Succes de Paris dla kobiet Zdjęcia Dreaming Princess Succes de Paris dla kobiet Zdjęcia

Dreaming Princess marki Succes de Paris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, galbanum, bergamotka, fiołek i czarna porzeczka; nutami serca są irys, jaśmin, róża, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, ambra i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Galbanum Bergamotka Fiołek Czarna porzeczka

Irys Jaśmin Róża Konwalia Brzoskwinia

Piżmo Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dreaming Princess by Succes de Paris.

Dreaming Princess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Succes de Paris Dreaming Princess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Succes de Paris Dreaming Princess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dreaming Princess marki Succes de Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dreaming Princess marki Succes de Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Jo Malone Vintage Gardenia Fresh Violette L`Occitane en Provence Verveine Rochas Poupee Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Bond No 9 Eau de Noho Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Philosophy Baby Grace Yves Rocher Orchidee Salvatore Ferragamo Attimo Des Filles a la Vanille Musc Venitien