Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Strenesse Gabriele Strehle Strenesse dla kobiet

Strenesse Gabriele Strehle Strenesse dla kobiet

Strenesse Gabriele Strehle Strenesse dla kobiet Zdjęcia

Strenesse Gabriele Strehle marki Strenesse to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Strenesse Gabriele Strehle został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są lima, papryka i gruszka; nutami serca są brzoskwinia, czarna porzeczka, magnolia i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Lima Papryka Gruszka

Brzoskwinia Czarna porzeczka Magnolia Lilia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Strenesse Gabriele Strehle by Strenesse.

Strenesse Gabriele Strehle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strenesse Strenesse Gabriele Strehle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strenesse Strenesse Gabriele Strehle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Strenesse Gabriele Strehle marki Strenesse. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Strenesse Gabriele Strehle marki Strenesse reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Volare Spring Flower Parfum Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 S. Cute Love Berry Pink Jean Patou Eau de Patou Fresh Strawberry Flowers Banana Republic Republic of Women Berkeley Square Fig & Cherry O Boticario Ma Cherie Jeans Bath and Body Works Orange Sapphire Ajmal Lure for Her