Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Melon Blossom & Pepper Strenesse dla kobiet

Melon Blossom & Pepper Strenesse dla kobiet

Melon Blossom & Pepper marki Strenesse to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Melon Blossom & Pepper został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są melon, bergamotka i czerwony pieprz; nutami serca są jaśmin, frezja i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, ambra i cedr.

Melon Bergamotka Czerwony pieprz

Jaśmin Frezja Brzoskwinia

Piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melon Blossom & Pepper by Strenesse.

Melon Blossom & Pepper Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strenesse Melon Blossom & Pepper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strenesse Melon Blossom & Pepper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melon Blossom & Pepper marki Strenesse. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melon Blossom & Pepper marki Strenesse reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Adoration en or Limited Edition Police Police Caribbean Puma Woman Pupa Puposhka Aqaba Jewels of Blu Marks and Spencer Autograph Blush Trussardi Trussardi Inside Delight Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Replay Replay Your Fragrance! for Her MORE&MORE MORE&MORE Girard Bali Sunrise