Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Melon Blossom & Pepper Strenesse dla kobiet

Melon Blossom & Pepper Strenesse dla kobiet

Melon Blossom & Pepper marki Strenesse to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Melon Blossom & Pepper został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są melon, bergamotka i czerwony pieprz; nutami serca są jaśmin, frezja i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, ambra i cedr.

Melon Bergamotka Czerwony pieprz

Jaśmin Frezja Brzoskwinia

Piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melon Blossom & Pepper by Strenesse.

Melon Blossom & Pepper Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strenesse Melon Blossom & Pepper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strenesse Melon Blossom & Pepper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melon Blossom & Pepper marki Strenesse. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melon Blossom & Pepper marki Strenesse reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paris Hilton Just Me Mango Mango Adorably Neil Morris Zephyr GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women Gres Cabotine Bleu Sarantis B.U. Dreamy Acorelle Orchidee Blanche Masaki Matsushima Fluo La Prairie Life Threads Sapphire Victoria`s Secret Lost in Fantasy Jeanne Arthes Boum Que Calor Strange Invisible Perfumes Tropical Vial