Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Melon Blossom & Pepper Strenesse dla kobiet

Melon Blossom & Pepper Strenesse dla kobiet

Melon Blossom & Pepper marki Strenesse to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Melon Blossom & Pepper został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są melon, bergamotka i czerwony pieprz; nutami serca są jaśmin, frezja i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, ambra i cedr.

Melon Bergamotka Czerwony pieprz

Jaśmin Frezja Brzoskwinia

Piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melon Blossom & Pepper by Strenesse.

Melon Blossom & Pepper Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strenesse Melon Blossom & Pepper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strenesse Melon Blossom & Pepper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melon Blossom & Pepper marki Strenesse. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melon Blossom & Pepper marki Strenesse reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Exotic Mexx Mexx pure Life Woman Paris Hilton Can Can Juicy Couture Juicy Couture Christian Dior Eau de Dolce Vita Etro Vicolo Fiori Oilily Muse Jean Patou Eau de Patou Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Lucy B Wild Jasmine Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Boadicea the Victorious Alluring