Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Musc Botanique Strange Invisible Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Musc Botanique Strange Invisible Perfumes dla kobiet i mężczyzn

dymny

Musc Botanique marki Strange Invisible Perfumes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Musc Botanique został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Balahoutis. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, ambra, dzięgiel, kadzidło i ambrette (piżmo ambrowe).

Geranium Ambra Dzięgiel Kadzidło Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Botanique by Strange Invisible Perfumes.

Musc Botanique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strange Invisible Perfumes Musc Botanique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strange Invisible Perfumes Musc Botanique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Botanique marki Strange Invisible Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Botanique marki Strange Invisible Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum D`Orsay La Dandy Alexander McQueen My Queen Light Mist Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Clean Wellness by Clean Harmony S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Lacoste Femme de Lacoste Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Bruno Acampora Seplasia Girard Provence Spring Antonia`s Flowers Tiempe Passate