Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

L'Invisible Strange Invisible Perfumes dla kobiet

L'Invisible Strange Invisible Perfumes dla kobiet

żółtych kwiatów

L'Invisible marki Strange Invisible Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Invisible został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Balahoutis. Perfumy zawierają takie składniki, jak ylang-ylang, mech dębowy, ambra, wanilia, cytryna amalfi, róża i hibiskus.

Ylang-ylang Mech dębowy Ambra Wanilia Cytryna Amalfi Róża Hibiskus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Invisible by Strange Invisible Perfumes.

L'Invisible Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strange Invisible Perfumes L'Invisible, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strange Invisible Perfumes L'Invisible, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Invisible marki Strange Invisible Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Invisible marki Strange Invisible Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Chanel Chance Eau Fraiche Ralph Lauren Romance Always Yours Caron Pour Une Femme de Caron Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Lotto Gravity Power for Women Parfumerie Generale Corps et Ames Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella DSH Perfumes Minuit Genny Genny Guess Guess Original Gosh KAOS The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom