Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Elektrou Strange Invisible Perfumes dla kobiet

Elektrou Strange Invisible Perfumes dla kobiet

Elektrou marki Strange Invisible Perfumes to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Elektrou został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Balahoutis. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elektrou by Strange Invisible Perfumes.

Elektrou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strange Invisible Perfumes Elektrou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strange Invisible Perfumes Elektrou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elektrou marki Strange Invisible Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elektrou marki Strange Invisible Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Aquolina Chocolovers Serendipity 3 Serendipitous Montale Amandes Orientales L`Erbolario Vaniglia Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Hermes Hermessence Vanille Galante Demeter Fragrance Mulled Cider Gendarme 7 Sinful Scents Excess Ulric de Varens Mini Sexy Parfume de Vanille Vanilla & Lavender Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Hilde Soliani Doolciiisssimo