Marki » R S » skórzane « Grupy

Black Rosette Strange Invisible Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Black Rosette Strange Invisible Perfumes dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Black Rosette marki Strange Invisible Perfumes to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Black Rosette został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Balahoutis. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, skóra, mięta i czarna herbata.

Róża Skóra Mięta Czarna herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Rosette by Strange Invisible Perfumes.

Black Rosette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strange Invisible Perfumes Black Rosette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strange Invisible Perfumes Black Rosette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Rosette marki Strange Invisible Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Rosette marki Strange Invisible Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Missoni Missoni Uomo Hermes Eau D`Hermes Giorgio Beverly Hills Red for Men biehl parfumkunstwerke gs02 Le Jardin Retrouve Eau de Cuir de Russie Humiecki & Graef Askew Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Rebellius Auguste Esprit de Cuir Susan D. Owens Heir Puredistance M